Nodibinājums “Sociāli Orientētu Projektu Aģentūra” sadarbībā ar vēsturisko burinieku LIBAVA organizē izklaidējoši izglītojošu jūras piedzīvojumu bērniem no Latvijas speciālajām skolām.

Pasākuma 3-4 stundu programmā:
– Izbrauciens pa Daugavu vai Lielupes grīvu ar iziešanu jūrā
– Pirāta satikšana un senas kartes atrašana aizzīmogotā pudelē
– Dārgumu meklēšana uz neapdzīvotas salas
– 17. gadsimta burāšanas skola – darbs ar burām, kuģa kursa noteikšana un vadīšana
– Baltijas jūras pirātu vēstures stāsti
– Jūrnieku pusdienas

Piedzīvojumi! Tieši piedzīvojumi sagaida mazos viesus uz “LIBAVAS” klāja. Profesionāls aktieris jautrā pirāta lomā kopā ar burinieka komandu visa jūras izbrauciena laikā izklaidēs un apmācīs mazos kuģa viesus jūras braucēju iemaņās.

Nejauši jūrā atrastā pudele, kurā būs aizzīmogota apslēpto dārgumu karte, liks piedzīvojumu meklētājiem doties uz neapdzīvotu salu, kas atradīsies turpat netālu Lielupes vai Daugavas grīvā.

Izpildot visus uzdevumus, kuros tiks pārbaudīta drosme, apķērība un veiklība, bērni saņems neaizmirstamu dāvanu – kopā ar pirātu kuģa komandu pēc kartes noteiks vietu, kurā arī atradīs un izraks īstus apslēptos dārgumus – veclaicīgu lādi pilnu ar šokolādes monētām un citiem pārsteigumiem!

Pēc šī piedzīvojuma uz salas, jaunos dārgumu meklētājus uz kuģa gaidīs siltas pusdienas jūrnieku gaumē – zivju zupa, pīrāgi un kūkas.

Pasākumā var piedalīties līdz 35 bērniem vecumā no 6 līdz 15 gadiem, un 2-5 skolotāji.

Informācija par vēsturisko kuģi LIBAVA šeit – http://libavasail.lv
Darbības vieta – Daugava vai Lielupes upes grīva un Rīgas jūras līcis.