“Pirātu Kuģis” izklaidējoši izglītojšs projekts internātskolu jaunāko klašu audzēkņiem

Nodibinājums “Sociāli Orientētu Projektu Aģentūra” sadarbība ar vēsturisko burinieku LIBAVA organizē izklaidējoši izglītojošu jūras piedzīvojumu bērniem no Latvijas internātskolām.

Pasākuma 3 stundu programmā:

– Izbrauciens pa Lielupes grīvu ar iziešanu jūrā
– Dārgumu meklēšana uz neapdzīvotas salas
– 17. gadsimta burāšanas skola
– Baltijas jūras pirātu stāsti
– Jūrnieku pusdienas

Piedzīvojumi! Tieši piedzīvojumi sagaida mazos viesus uz “LIBAVAS” klāja. Profesionāls aktieris jautrā pirāta lomā kopā ar burinieka komandu visa jūras izbrauciena laikā izklaidēs un apmācīs mazos kuģa viesus jūras braucēju iemaņās.

Nejauši jūrā atrastā pudele, kurā būs aizzīmogota apslēpto dārgumu karte, liks piedzīvojumu meklētājiem doties uz neapdzīvotu salu, kas atradīsies turpat netālu Lielupes upes grīvā.

Izpildot visus uzdevumus, kuros tiks pārbaudīta drosme, apķērība un veiklība, bērni saņems neaizmirstamu dāvanu – kopā ar pirātu kuģa komandu pēc kartes noteiks vietu, kurā arī atradīs un izraks īstus apslēptos dārgumus – veclaicīgu lādi pilnu ar šokolādes monētām un citiem pārsteigumiem!

Pēc šī piedzīvojuma uz salas, jaunos dārgumu meklētājus uz kuģa gaidīs siltas pusdienas jūrnieku gaumē – zivju zupa, pirāgi un kūkas.

Pasākumā var piedalīties līdz 35 bērniem vecumā no 6 līdz 15 gadiem, un 2-5 skolotāji.

Informācija par vēsturisko kuģi LIBAVA šeit – http://libavasail.lv
Vieta – Lielupes upes grīva un Rīgas jūras līcis.

Copyright © 2023 DAHZ All Rights Reserved. Sociāli Orientētu Projektu Aģentūra.